Заправка картриджів

 

На сьогоднішній день майже в усіх офісах та фірмах, а в багатьох  навіть і вдома є лазерний принтер, МФУ або навіть великий за розмірами копір (ксерокс). Але у всієї цієї  техніки є один великий недолік — це витратні матеріали, що потребують постійної заправки.

Заправка картриджів — є невідкладною проблемою для всіх власників друкуючих лазерних принтерів у місті Івано-Франківську  та усій його області. У будь-якій офісній техніці ресурс тонера (що є порошком для друку) є обмеженим. І коли тонер вичерпується, потрібно лазерний картридж замінити на новий, або заправити картридж в Івано-Франківську, що коштуватиме  вам набагато менше ніж покупка нового картриджа для принтера.
У сервісному центрі здійснюються роботи по заправці та ремонті, а також заміні лазерних картриджів. Заправка картриджів здійснюється безпосередньо в нас у сервісному центрі.  А також можливий виїзд  майстра по заправці картриджів до вас у офіс або на фірму. Також ми можемо самі забирати у вас картриджі і привозити до себе у сервісний центр. Що дуже сильно зможе економити ваш час.
В загальному заправка одного лазерного картриджа займає від 5 до 15 хвилин часу.
Якщо заправка здійснюється у нас в центрі то діє знижка 20% !!!