Відновлення лазерного картриджа

Якщо лазерний картридж HP, Canon, Samsung, Xerox та інших виробників перестав друкувати, або не влаштовує якість роботи (друку), то постає питання: 

— придбати новий оригінальний картридж;

— придбати новий неоригінальний картридж (Ліцензія);

— заправити чи відновити картридж.

Що таке відновлення картриджа ?

В процесі роботи, багато деталей картриджа зношуються — це неминуче і не передбачуване. Стирається поверхня фотобарабана, з’являються борозни на валу переносу заряду, щербини на лезі дозування і так далі. Дефекти можуть з’являтися в середньому через 2-4 заправки, коли ресурс деталей вичерпується. Часом, картридж витримує більше заправок до ремонту / відновлення, кому як пощастить. Ремонт картриджа з його подальшою заправкою і називається відновленням.

Які симптоми сигналізують про необхідність відремонтувати картридж лазерного принтера?

— принтер друкує з смугами;

— принтер друкує з точками по листу;

— при друку на аркуші залишається темний фон;

— на відбитку(при розпечатуванні) двоїться зображення;

— принтер друкує блідо;

— з картриджа сиплеться тонер;

— принтер маже по краю листа;

Відновлення картриджа лазерного принтера — це комплекс робіт але тільки за згодою клієнта . Сюди входить:

— діагностика картриджа

— розбирання картриджа

— очищення картриджа від залишків відпрацьованого тонеру (тонеру від попереднього заправлення при заправці в другому Сервісному центрі)

— заміни зношених деталей на нові

— змащення рухомих вузлів та деталей картриджа

— заповнення його новим тонером.

— збирання картриджа

— тестування картриджа

Виконання  відновлень в нашому сервісному центрі «Сфінкс» здійснюється згідно технології, на спеціальному обладнанні, навченими спеціалістами з великим досвідом роботи, що забезпечує можливість багаторазового використання картриджа.

Основні компоненти лазерного картриджа

1. Пластиковий корпус картриджа (Plastic shell): лазерний картридж є замінним елементом принтера, який містить певну кількість тонера для друку. Коли тонер закінчується, картрідж замінюють на новий або знову заправляють.

2. Чистяче лезо (Cleaning blade): Це лезо яке чистить фотобарабан від залишків тонера після кожного оберту. Відпрацьований тонер потрапляє в спеціальний бункер.

3. Фотобарабан (Drum): Це «серце» картриджу з  фоточуттевою поверхнею, котра дозволяє наносити та утримувати електростатичний заряд. Підчас друку по його поверхні проходить луч лазеру, котрий і формує заряд.

4. Ролик первинного заряду (Primary charge roller or PCR): Ролик первинного заряду заряджає барабан рівномірним відємним зарядом перед початком друку.

5. Дозуюче лезо (Wiper blade): Це лезо дозує кількість тонера при його проходженні з бункеру до поверхні барабану.

6. Магнітний вал (Magnetic roller): Виконаний у вигляді металевої трубки що обертається, всередені якої знаходиться нерухомий магнітний сердечник, котрий передає тонеру відємний заряд.

7. Чіп (Chip): Чіп грає інформаційну роль і передає принтеру інформацію про кількість обертів фотобарабану та кількості залишку тонера.

 

budova lazernogo kartridgu